می‌خواهم داوطلب خیر ماندگار شوم

با تشکر فراوان از توجه شما به خیرماندگار و تمایل‌تان به گروه داوطلبین خیر ماندگار، امیدواریم که فرصت همکاری با شما برای ما مهیا شود. حتی اگر به هر دلیلی این فرصت مهیا نشد، از ارادت ما نسبت به شما ذره‌ای کاسته نخواهد شد.

برای ورود به جمع داوطلبین خیر ماندگار لازم است فرم اطلاعات فردی را تکمیل نمایید. این کار تنها 10 تا 15 دقیقه از وقت شما را می‌گیرد. پس از کامل کردن این فرم، اطلاعات، توانایی‌ها، علایق و برنامه و اوقات آزاد شما در واحد روابط عمومی خیر ماندگار بررسی می‌شود و در صورت مطابقت با نیازها و برمانه‌های خیرماندگار با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا قبل از تکمیل فرم نکات زیر را مطالعه بفرمایید.

شرایط عضویت داوطلبانه در خیر ماندگار

  1. برای ورود به جمع داوطلبان خیر ماندگار، لازم است حداقل ۱۸ سال تمام سن داشته باشید.
  2. .رعایت و التزام به قوانین جمهوری اسلامی ایران از ضرورت‌های عضویت در جمع داوطلبین خیر ماندگارست. این رعایت و التزام، در رفتار، تعهد و نوع پوشش داوطلبین در خیر ماندگار نمود پیدا می‌کند. کلیه همکاری‌های مکسا با داوطلبین، در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.
  3. فعالیت‌هایی که برای داوطلبین تعریف می‌شود ممکن است فعالیت‌هایی تخصصی (مانند برنامه‌نویسی) یا عمومی (مانند تایپ مطالب آموزشی) باشد. همچنین همکاری‌ها ممکن است بصورت منظم (مثلا همکاری با واحد روابط عمومی در یک روز خاص از هفته) یا موردی (مثل همکاری در برگزاری یک همایش) باشد. علاوه بر این برای انجام بعضی فعالیت‌ها – مثل ترجمه – نیاز به حضور فیزیکی داوطلب در مرکز وجود ندارد. با این وجود معمولا لازم است حداقل یک روز را برای انجام مصاحبه و معارفه به خیر ماندگار بیایید. توجه داشته باشید که این موارد بر اساس علایق، شرایط و برنامه شما و البته با در نظر گرفتن نیازهای خیر ماندگار تعیین خواهند شد.
  4. برای اینکه بتواید به خوبی فعالیت داوطلبانه خود را انجام دهید، در موارد زیادی لازم است که در خصوص آن آموزش ببینید یا حتی دوره کارآموزی مخصوص به آن فعالیت را بگذرانید. در این موارد، شرایط و زمان ارائه آموزش‌ها از سوی واحد روابط عمومی و با توافق شما، به اطلاعتان خواهد رسید. البته توجه داشته باشید که امکان ارائه آموزش‌ها، صرفا در ساعات فعالیت اداری خیر ماندگار امکان پذیر است.

از صمیم قلب امیدواریم که افتخار همکاری با شما را به عنوان عضوی از گروه داوطلبین خیر ماندگار، داشته باشیم.

(ارتباط با واحد روابط عمومی و امور داوطلبین خیر ماندگار)