صدور مجوز ارتقاء مرکز پژوهشی آلاء به پژوهشکده

0
69
صدور مجوز ارتقاء مرکز پژوهشی آلاء به پژوهشکده

صدور مجوز ارتقاء مرکز پژوهشی آلاء به پژوهشکده

دکتر هوشنگ طالبی رئیس دانشگاه اصفهان با صدور حکمی ضمن انتصاب دکتر محمدصالح طیب‌نیا به عنوان رئیس پژوهشکده آلاء مجوز ارتقاء مرکز پژوهشی آلاء به پژوهشکده را صادر کرد.

بر اساس این گزارش در این حکم آمده است:

نظر به پیشنهاد مدیر دفتر ارتباط با صنعت و جامعه و تأیید معاون پژوهش و فناوری و با عنایت به علاقه و انگیزه‌های جنابعالی در حوزه پژوهش‌های امر خیر، و نیز احراز شرایط تأسیس پژوهشکده، به موجب این ابلاغ با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت ۲ سال به عنوان: رئیس پژوهشکده آلاء (مطالعات نوین وقف و امور خیر) منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود ضمن هماهنگی با مدیر دفتر ارتباط با صنعت و جامعه در دانشگاه و با رعایت دقیق آیین‌نامه نحوه فعالیت واحدهای پژوهشی، نسبت به گسترش فعالیت‌های پژوهشی آن پژوهشکده گام‌های موثر و پویایی بردارید.

امید است با اتکال به خداوند منان در انجام امور محوله موفق بوده و شاهد رشد و بالندگی روزافزون پژوهش در پژوهشکده آلاء باشیم.

گفتنی است پژوهشکده آلاء با ۴ گروه علمی و بیش از ۲۵ عضو هئیت علمی فعالیت خود را از حدود ۲ سال قبل با همکاری بنیاد آلاء و دانشگاه اصفهان آغاز و تا کنون توانسته است پژوهش‌های کاربردی متعددی را در حوزه وقف و امور خیریه به سرانجام رسانده و یا در دست اقدام دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید