به همت بنیاد آلاء کتاب «سرمایه‌های ماندگار» روانه بازار نشر شد

0
225

کتاب « سرمایه‌های ماندگار» به همت «بنیاد آالاء و پژوهشکده آلاء» با موضوع روش‌های تامین مالی خیریه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد چاپ و منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء، خیرخواهی و نیکوکاری و تمایل افراد برای انجام دادن آن، از خصوصیات فطری انسان است. افراد فارغ از جنس، سن، قومیت، مذهب و …، به صورت فردی یا جمعی، به انجام دادن آن مایل بوده و در صورت نشر و گسترش آن، زمینه التیام جان‌های خسته و رفع بسیاری از مشکلات فردی اجتماعی فراهم می‌شود.

کتاب «سرمایه‌های ماندگار» با هدف ترویج نیکوکاری، راهنمایی است برای موسسات خیریه و سازمان‌های مرم نهاد. این کتاب دربردارنده اطلاعات لازم در زمینه راه‌اندازی خیریه و توسعه و تجدید برنامه‌های جمع‌آوری اعانه از اشخاص خیر است و در آن، روش‌های تجهیز منابع و فعالیت‌هایی مطرح می‌شود که با ورود سرمایه بهه سازمان سروکار دارد.

به بیان دیگر، دغدغه کتاب، بیان نکته‌ها و راهکارهایی برای افزایش هر چه بیشتر توان موسسات غیرانتفاعی و خیریه‌ها در نحوه جذب منابع است.

کتاب « سرمایه‌های ماندگار » به همت «بنیاد خیریه راهبری آلاء و پژوهشکده آلاء» و قلم «دکتر مهدی طغیانی و محمدمهدی کاظمی» با موضوع روش‌های تامین مالی خیریه‌ها و سازمان‌های مردم چاپ و منتشر شد.

این کتاب در قطع وزیری، ۳۷۸صفحه، شمارگان هزار نسخه و بهای ۶۵ هزار تومان چاپ شده است.

علاقمندان به منظور تهیه این کتاب و دیگر کتاب‌های برند آلاء می‌توانند با بنیاد آلاء تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید