بازدید مدیرکل سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین سلامت وزارت بهداشت از خیر ماندگار

0
43

به گزارش روابط‌عمومی خیر ماندگار، دکتر امیر صادقی، مدیرکل سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین سلامت وزارت بهداشت ضمن بازدید از مجموعه خیر ماندگار در نشستی مشترک با حجت‌الاسلام علی ملانوری، قائم‌مقام مدیرعامل بنیاد آلاء و معاون خیر ماندگار و دیگر مدیران این مجموعه به بحث و تبادل نظر پرداخت.

صادقی در این دیدار، چشم‌انداز اداره کل سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین سلامت وزارت بهداشت را «توسعه پایدار در حوزه سلامت با افزایش مشارکت‌های اجتماعی» عنوان کرد و افزود: برنامه‌ها در اداره کل در سه حوزه خیّرین و اقدام داوطلبانه، مشارکت اجتماعی شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی، سازمان‌های مردم‌نهاد و مؤسسات خیریه سلامت هدایت می‌شود.

وی از تقویت، ساختارمندی و اشاعه کار داوطلبی در حوزه سلامت، تقویت و پایش سازمان‌های مردم‌نهاد و مؤسسات خیریه سلامت، تکریم و نکوداشت مشارکت‌های اجتماعی، برگزاری جشنواره خیرین سلامت، احصاء نیازهای دارای اولویت معاونت‌های وزارت، سیاست‌گذاری حوزه مشارکت بر اساس دانش‌پژوهی، مشارکت‌های بین‌الملل در حوزه سلامت، شبکه‌سازی سمن‌های مرتبط موضوعی و استفاده از ظرفیت مشارکت‌های مردمی در حوزه ساخت به‌عنوان مهمترین اهداف اختصاصی حوزه نام برد.

مدیرکل سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین سلامت ضمن استقبال از عقد تفاهم‌نامه همکاری مشترک با بنیاد آلاء اظهار داشت: باتوجه‌به سوابق فعالیتی بنیاد آلاء در حوزه‌های توانمندسازی خیریه‌ها و برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه فعالان این حوزه و برگزاری رویدادهای علمی و فرهنگی در این زمینه می‌توان کارهای مشترک خوبی را با مجموعه بنیاد آلاء تعریف و اجرایی کرد.

بر اساس این گزارش حجت‌الاسلام علی ملانوری قائم‌مقام مدیرعامل بنیاد آلاء در حوزه خیر ماندگار در این دیدار به تشریح فعالیت‌ها و اقدامات حوزه خیر ماندگار بنیاد آلاء پرداخت.

در ادامه این نشست مقرر شد دو طرف پیش‌نویس تفاهم‌نامه همکاری مشترک را در مدت‌زمان کوتاهی تنظیم و پس از توافق نهایی اجرایی کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید