به گزارش روابط عمومی خیر ماندگار، دوره آموزش، ارتقای مهارت و هم‌افزایی ویژه فعالان مؤسسات خیریه و سمن‌های استان مرکزی، سه‌شنبه 11 بهمن‌ماه به همت آکادمی خیر ایران و با مشارکت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی، در شهر اراک برگزار می‌شود.

  بر اساس این گزارش، مراسم افتتاحیه این دوره آموزشی از 8:30 الی 10 صبح با سخنرانی دکتر فرزاد مخلص‌الائمه، استاندار استان مرکزی؛ بهنام نظری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی؛ محمدرضا جعفری، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی دیانی، مدیرعامل بنیاد خیریه راهبری آلاء برگزار می‌شود. 

 در ادامه، کارگاه‌های آموزشی «روش‌های جذب و تأمین منابع مالی در مؤسسات خیریه و سمن‌ها» با تدریس دکتر رضا درمان، «مباحث و قوانین مالیاتی مرتبط با مؤسسات خیریه و سمن‌ها» با تدریس مصطفی نظری و «بازاریابی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای خیریه‌ها» با تدریس سعید رهبری، از ساعت 10 الی 18 برگزار خواهد شد. 

 همچنین سه کارگاه نیز به صورت آنلاین از شنبه 23 لغایت 25 بهمن‌ماه ویژه فعالان نیکوکاری استان مرکزی طراحی شده است.

 علاقه‌مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره آموزشی می‌توانند با شماره تماس 08633442386 (حوزه تشکل‌های اجتماعی استانداری مرکزی) یا شماره تماس 09912069037 (آکادمی خیر ایران) تماس حاصل فرمایند. 

  گفتنی است به حاضران در این دوره گواهی حضور اعطا می‌شود.