اخبار

پویش «سرمایه ماندگار» آغاز به کار کرد

پویش «سرمایه ماندگار» با هدف جمع‌آوری کمک‌های خرد برای تامین هزینه یک صد جلد کتاب «سرمایه‌های ماندگار» و اهدا به خیریه‌های سراسر کشور در پلتفرم «مردمانیم» آغاز به کار کرد.
06 فروردین 1403 06 فروردین 1403

امیدوارم در دهه دوم حیات خیرماندگار شاهد بلوغ خیر ماندگار باشیم

حجت الاسلام علی ملانوری مدیر مرکز خیر ماندگار در پیام نوروزی آغاز سال 1403 که مصادف با آغاز دهه دوم حیات خیرماندگار است را تبریک گفت و افزود: امید است که شاهد بلوغ خیر ماندگار باشیم و ثمره سالها فعالیت مستمر در خیر ماندگار باهمراهی همه همراهان و مشارکت همه مردم عزیز ایران و سازمان های دولتی و تشکل های خیریه کشور در سطح ملی شاهد باشیم.
01 فروردین 1403 01 فروردین 1403

جایزه بهترین اثر از نگاه نیکوکاری در جشنواره فیلم فجر اهدا شد

آئین اختتامیه بخش «تجلی اراده ملی» چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر شامگاه یکشنبه 29 بهمن ماه برگزار شد. در این مراسم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی دیانی؛ مدیرعامل بنیاد خیریه راهبری آلاء در حضور اعضای هیئت داوران، جایزه بهترین اثر از نگاه نیکوکاری را به مرتضی آتش‌زمزم؛ نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «دروغ‌های زیبا» اهدا کرد.
01 اسفند 1402 01 اسفند 1402

گروه‌های برتر چهارمین رویداد استارتاپی اجتماعی «رویش» مشخص شدند

چهارمین رویداد استارت‌آپ اجتماعی رویش که با محور سالمندی و با حضور بیش از 70 فعال اجتماعی در دانشگاه علمی کاربردی کهریزک برگزار شد با معرفی گروه‌های برتر به کار خود پایان داد. «تکنوبالش»، «نوآوران کهریزک» و «دا تور» سه تیم برتر این رویداد بودند.
01 اسفند 1402 01 اسفند 1402