دوره‌های آموزشی

بوشهر؛ ایستگاه اول طرح ملی «ارتقای مهارت و هم‌افزایی مؤسسات خیریه و سمن‌ها» + فیلم

طرح ملی ارتقای مهارت و هم‌افزایی ویژه مؤسسات خیریه و سمن‌های سراسر کشور، با همت آکادمی خیر ایران و همکاری استانداری بوشهر روز چهارشنبه ۱۹اردیبهشت ۱۴۰۳، با حضور مؤسسات خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد استان بوشهر برگزار شد.
24 ارديبهشت 1403 24 ارديبهشت 1403

امیدوارم در دهه دوم حیات خیرماندگار شاهد بلوغ خیر ماندگار باشیم

حجت الاسلام علی ملانوری مدیر مرکز خیر ماندگار در پیام نوروزی آغاز سال 1403 که مصادف با آغاز دهه دوم حیات خیرماندگار است را تبریک گفت و افزود: امید است که شاهد بلوغ خیر ماندگار باشیم و ثمره سالها فعالیت مستمر در خیر ماندگار باهمراهی همه همراهان و مشارکت همه مردم عزیز ایران و سازمان های دولتی و تشکل های خیریه کشور در سطح ملی شاهد باشیم.
01 فروردین 1403 01 فروردین 1403

مدیریت عملکرد؛ ارزیابی یا بهبود

کارگاه بهبود عملکرد کارکنان با تدریس کیارش عباس‌زاده بنیان‌گذار زودفود (اسنپ‌فود فعلی) به همت آکادمی خیر ایران برگزار شد. در این کارگاه نیم‌روزه مدیران و مسئولان مؤسسات خیریه و سمن‌ها با مفاهیم مدیریت، ارزیابی و بهبود عملکرد آشنا شدند.
12 آذر 1402 12 آذر 1402

برگزاری دوره آموزشی «ارتقای مهارت و هم‌افزایی» ویژه سمن‌های استان قزوین

کاظمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین در آیین افتتاحیه دوره آموزشی «ارتقای مهارت و هم‌افزایی» ویژه سمن‌های استان گفت: آموزش و توانمندسازی مؤسسات خیریه و سمن‌ها به ارتقا ظرفیت‌های مردمی در رفع چالش‌ها منجر می‌شود.
11 آذر 1402 11 آذر 1402