اخبار و رویدادها

مدیریت عملکرد؛ ارزیابی یا بهبود

کارگاه بهبود عملکرد کارکنان با تدریس کیارش عباس‌زاده بنیان‌گذار زودفود (اسنپ‌فود فعلی) به همت آکادمی خیر ایران برگزار شد. در این کارگاه نیم‌روزه مدیران و مسئولان مؤسسات خیریه و سمن‌ها با مفاهیم مدیریت، ارزیابی و بهبود عملکرد آشنا شدند.
12 آذر 1402 12 آذر 1402

برگزاری دوره آموزشی «ارتقای مهارت و هم‌افزایی» ویژه سمن‌های استان قزوین

کاظمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین در آیین افتتاحیه دوره آموزشی «ارتقای مهارت و هم‌افزایی» ویژه سمن‌های استان گفت: آموزش و توانمندسازی مؤسسات خیریه و سمن‌ها به ارتقا ظرفیت‌های مردمی در رفع چالش‌ها منجر می‌شود.
11 آذر 1402 11 آذر 1402

مهر و ماه تلاشی برای بهبود وضعیت زنان و کودکان از طریق آموزش و حرفه‌آموزی

گلاب مدیرعامل مهر و ماه گفت: ما در مهر و ماه بر این باوریم که با بر این باوریم که با آموزش و حرفه‌آموزی مادران و فعالیت‌های مددکاری اجتماعی می‌توانیم مسیر زندگی خانواده‌های بسیاری را در جهت مثبت تغییر دهیم.
11 آذر 1402 11 آذر 1402

در نشست سی و پنجمین مطرح شد؛ احداث هنرستان برای جلوگیری از مهاجرت و عدم اشتغال

شالباف مدیر مدرسه‌داری مؤسسه خیریه فرهنگی همره افق قریب در سی و پنجمین نشست «یک چای، یک تجربه» از تجربه این مؤسسه در احداث هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای در مناطق محروم کشور و به‌تبع آن کاهش آمار مهاجرت و افزایش اشتغال گفت.
11 آذر 1402 11 آذر 1402

نخستین پیش رویداد سومین رویداد استارتاپ اجتماعی رویش

نخستین پیش رویداد سومین رویداد استارتاپ اجتماعی رویش با عنوان با کارآفرینان اجتماعی با محوریت واکاوی مفهوم کارآفرینی اجتماعی با حضور علیرضا آتشک مدیرعامل مؤسسه نیکوکاری رعد الغدیر در محل برج فناوری دانشگاه شریف برگزار شد.
08 آذر 1402 08 آذر 1402

غیبت دانشگاه‌ها در برابر بحران‌های انسانی و غیرانسانی / دانشگاه قدرتمند؛ استقلال و خیریه‌ها

ماحوزی، عضو هیئت‌علمی مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی گفت: دانشگاه‌ها در برابر بحران‌های مختلف انسانی و غیرانسانی مثل بحران آب، خاک، هوا، محیط‌زیست، بحران‌های متعدد اجتماعی و شهری و حتی بحران در سطح بازار و اقتصاد غایب هستند.
04 آذر 1402 04 آذر 1402

حضور پر رنگ خیر ماندگار نمایشگاه تکام

خیر ماندگار با حضور در نمایشگاه توانمند سازی و کارآفرینی مردم پایه (تکام)، به تشریح فعالیت‌ها و دست‌آوردهای خود در حوزه راهبری دانش بنیان امور خیر در کشور پرداخت. این نمایشگاه با حضور بیش از یک‌صد مرکز کارآفرینی برتر روستایی و شهری کشور در مرکز همایش‌های وزارت کشور برگزار شد.
01 آذر 1402 01 آذر 1402