خیر ماندگار با حضور در نمایشگاه توانمند سازی و کارآفرینی مردم پایه (تکام)، به تشریح فعالیت‌ها و دست‌آوردهای خود در حوزه راهبری دانش بنیان امور خیر در کشور پرداخت. این نمایشگاه با حضور بیش از یک‌صد مرکز کارآفرینی برتر روستایی و شهری کشور در مرکز همایش‌های وزارت کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خیر ماندگار همایش توانمند سازی و کارآفرینی مردم پایه (تکام ) با هدف توسعه همه جانبه روستاها در قالب کار جهادی روز دوشنبه 29 آبان ماه برگزار شد .در این همایش یک روزه، علاوه بر کارشناسان و صاحب نظران، استانداران، دهیاران شماری از کارآفرینان روستایی حضور داشتند.

مدیران ارشد خیر ماندگار وابسته به بنیاد خیریه راهبری آلاء با حضور در نمایشگاه جانبی این همایش ضمن ارتباط با استانداران، دهیاران و معاونین آنها، به تشریح برنامه‌ها، اهداف و دست‌آوردهای خود در حوزه راهبری دانش بنیان امور خیر پرداختند.

مجید بکایی فرمانده قرارگاه جهادی وزارت کشور، مهیار نورعلی معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری و دهیاری های وزارت کشور و  فرزاد مخلص‌الائمه استاندار مرکزی از جمله افرادی بودند که ضمن بازدید از غرفه بنیاد آلاء و مراکز تابعه و آشنایی با فعالیت‌های آن با حجت الاسلام علی دیانی مدیرعامل بنیاد خیریه راهبری آلاء پیرامون تعامل بیشتر به بحث و تبادل نظر پرداختند.