به گزارش روابط‌عمومی خیر ماندگار، کیارش عباس‌زاده بنیان‌گذار زودفود (اسنپ‌فود فعلی) در کارگاه نیم‌روزه بهبود عملکرد کارکنان که به همت آکادمی خیر ایران در سالن جلسات خیر ماندگار و با حضور جمع کثیری از مسئولان، مدیران و کارشناسان مؤسسات خیریه و سمن‌ها برگزار شد، به تشریح مفاهیم بهبود، ارزیابی و مدیریت عملکرد کارکنان پرداخت.

عباس‌زاده در بخشی از این کارگاه گفت: برخی مدیریت عملکرد را معادل ارزیابی عملکرد می‌دانند؛ بلکه این درست نیست چرا که مدیریت عملکرد معادل بهبود عملکرد است.

تشریح دستاوردهای دوازده‌گانه‌ی پژوهش گالوپ در بهبود عملکرد، رفتار اقتدارگرایانه و پدرانه، تفاوت تیم و گروه، شاخص‌های تیم، چگونگی شکل‌گیری و رهبری تیم، چرخه‌های 5 و چهارمرحله‌ای مدیریت عملکرد، لزوم درنظرگرفتن شاخص برای ارزیابی و بایدها و نبایدهای مدیریت عملکرد از دیگر مباحثی بود که در این کارگاه تشریح و مورد بررسی قرار گرفت.

عباس‌زاده در بخش دیگری از این کارگاه با اشاره به مفهوم اثربخشی، کارایی و بهره‌وری بیان داشت: هر زمان در سازمان میسر اشتباه را با درست‌ترین روش‌ها انجام دهیم قطعاً میزان خسارت در سازمان بیشتر خواهد بود.

آکادمی خیر ایران آکادمی خیر ایران از ارکان خیر ماندگار است که به‌منظور ارتقا اطلاعات کاربردی و توانمندی‌های مهارتی مدیران، کارشناسان و داوطلبین مؤسسات خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد (سمن‌ها) کشور کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی را به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از دیگر برنامه‌های آکادمی خیر ایران با شماره‌های 86096304-09912069037 تماس بگیرند.