به گزارش روابط عمومی خیر ماندگار، کارگاه آموزشی«برندینگ، مارکتینگ و کاربردهای فضای مجازی برای مؤسسات خیریه و سمن‌ها»، دوشنبه 13 و چهارشنبه 15 تیرماه به همت آکادمی خیر ایران(وابسته به بنیاد خیریه راهبری آلاء) برگزار شد.

 در این کارگاه که جمعی از نمایندگان مؤسسات خیریه و سمن‌‌ها در آن حضور به عمل آورده‌ بودند، «مجید ولی‌محمدی» و «سعید رهبری» به ارائه مهم‌ترین نکات در زمینه برندینگ و مارکتینگ پرداختند و در ادامه، حاضران به طرح سؤالات خود و گفت‌وگو با مدرس کارگاه اقدام کردند.

 گفتنی است دوره آموزشی جدید آکادمی خیر ایران که با استقبال خوبی از سوی فعالان خیریه مواجه شده، از اول تیرماه سال جاری آغاز یافته است و تا پایان این ماه ادامه می‌یابد. مواردی همچون: مباحث و قوانین مالیاتی، روش جذب و تأمین منابع مالی، برندینگ، مارکتینگ وکاربردهای فضای مجازی، راهبری نیروهای داوطلب، طراحی سایت و کاربرد اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی، روابط عمومی و نقش آن در پیشبرد اهداف مؤسسات خیریه و سمن‌ها محورهای اصلی این دوره را تشکیل می‌دهند.

 عموم علاقه‌مندان تا پایان ماه جاری فرصت دارند جهت ثبت‌نام موردی یا کلی در کارگاه‌های آموزشی و کلاس‌های مشاوره عمومی که در مردادماه با ظرفیت محدود برگزار می‌شوند، می‌توانند به سایت آکادمی خیر ایران به آدرس www.ac.kheir.ir مراجعه و یا با شماره 09912069037تماس حاصل نمایند.