پژوهشکده مطالعات وقف و نیکوکاری (‌خیر ماندگار) به‌عنوان اولین پژوهشکده با رویکرد مطالعات نوین وقف و امور خیر در نمایشگاه هفته پژوهش دانشگاه اصفهان حضور دارد. امین حسین رحیمی وزیر دادگستری در بازدید از غرفه این پژوهشکده از آخرین دستاوردهای آن مطلع شد.

به گزارش روابط‌عمومی خیر ماندگار، هم‌زمان با هفته پژوهش از سیزدهم  تا پانزدهم آذرماه نمایشگاه ویژه‌ای در سالن فجر ساختمان کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان باهدف ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشکده‌ها و دانشکده‌های دانشگاه اصفهان، در حال برگزاری است.

هم‌زمان با روز دوم برگزاری این نمایشگاه، امین حسین رحیمی وزیر دادگستری،  حجت‌الاسلام اسدالله جعفری رئیس دادگستری استان اصفهان و حسین هرسیج رئیس دانشگاه اصفهان ضمن بازدید از نمایشگاه و غرفه پژوهشکده مطالعات وقف و نیکوکاری (خیر ماندگار) با مسئولان این پژوهشکده گفت‌وگو و از آخرین دستاورد‌های این پژوهشکده مطلع شدند.

پژوهشکده مطالعات وقف و نیکوکاری (‌خیر ماندگار) هم‌زمان با هفته پژوهش برگزاری پنجاه و نهمین نشست تخصصی خیر ماندگار با موضوع "واکاوی تقابل فرهنگ نیکوکارانه بافرهنگ گداپروری" را با سخنرانی ثریا معمار عضو هیئت‌علمی دانشگاه اصفهان و گروه پژوهشی پژوهشکده مطالعات وقف و نیکوکاری (خیر ماندگار) و مریم موسوی مدیر مرکز طرح به‌اضافه شما در روز سه‌شنبه ۲۱ آذرماه را در دستور کار خود دارد.

برگزاری کارگاه تخصصی " پروپوزال نویسی " با تدریس حوریه ربانی اصفهانی عضو هیئت‌علمی دانشگاه اصفهان و معاون پژوهشی این پژوهشکده نیز برای روز چهارشنبه ۲۲ آذرماه برنامه‌ریزی شده است.