جایزه بهترین فیلم از نگاه نیکوکاری در بخش «تجلی اراده ملی» چهل و دومین جشنواره فیلم فجر، یک‌شنبه 29 بهمن‌ماه با حضور هیئت داوران این رقابت و جمعی از هنرمندان و مدیران فرهنگی کشور اهدا می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی خیر ماندگار، جایزه بهترین فیلم از نگاه نیکوکاری در بخش «تجلی اراده ملی» چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، یک‌شنبه 29 بهمن‌ماه با حضور هیئت داورانِ این رقابت و جمعی از هنرمندان و مدیران فرهنگی کشور اهدا می‌شود. 

در این مراسم که از ساعت 19 در محل هتل پارسیان آزادی برگزار می‌شود، هیئت داوران، متشکل از محمدحسین لطیفی (نویسنده و کارگردان سینما)، پوران درخشنده (نویسنده و کارگردان سینما)، مژده لواسانی (مجری و نویسنده) و مهدی توسلی (کنشگر نیکوکاری و مدیر مرکز فرهنگ نیکوکاری خیر ماندگار)، فیلم منتخب از نگاه نیکوکاری را که از میان 33 اثر برگزیده شده است، معرفی و تجلیل می‌کنند.   

گفتنی است مرکز فرهنگ نیکوکاریِ خیر ماندگار (وابسته به بنیاد خیریه راهبری آلاء)، باهدف ترویج فرهنگ نیکوکاری در جامعه و اعتلای ظرفیت هنر و سینما برای توجه دادن به مضامین خیرخواهانه، تشکل حامی و طراح این جایزه بوده است.