سومین شماره دوفصلنامه «پژوهش‌نامه مطالعات وقف و امور خیریه»، به‌عنوان اولین و تنها پژوهش‌نامه علمی_پژوهشی مطالعات وقف و امور خیریه دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در کشور، منتشر شد.
به گزارش ارتباطات و جذب مشارکت‌های خیر ماندگار، با همکاری دانشگاه اصفهان و پژوهشکده مطالعات وقف و نیکوکاری (خیر ماندگار)، سومین شماره دوفصلنامه «پژوهش‌نامه مطالعات وقف و امور خیریه»، به‌عنوان اولین و تنها پژوهش‌نامه علمی_پژوهشی مطالعات وقف و امور خیریه دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در کشور، منتشر شد.در این پژوهش‌نامه مقالات با محوریت موضوعات “پژوهش‌های اقتصادی و مدیریتی امر خیر”، “پژوهش‌های تاریخی و تمدنی امر خیر”، ” پژوهش‌های دینی و حقوقی امر خیر” و ” پژوهش‌های فرهنگی و اجتماعی امر خیر” پذیرفته می‌شوند که در پایگاه‌های”سیویلیکا”، “مگ ایران”، “مرجع مجله‌های علمی” ، “SID”، “نور مگز”، “پرتال جامع علوم‌انسانی” و”گوگل پژوهشگر” نمایه شده است.
قابل‌ذکر است این پژوهش‌نامه که به‌صورت دوفصلنامه منتشر می‌شود، ضمن انتشار دستاورد‌‌های اصیل پژوهشی در حوزه وقف و امر خیر، به مسئله‌یابی و حل مسائل این حوزه با حفظ معیارهای اصلی پژوهش‌نامه برای پذیرش مقالات (نوآوری، جامعیت و کاربردی‌بودن با محتوای علمی - پژوهشی) در جهت رفع مشکلات این حوزه می‌پردازد.
پژوهشکده مطالعات وقف و نیکوکاری (خیر ماندگار) با همکاری دانشگاه اصفهان از سال ۱۳۹۵ برای اولین‌بار در ایران در این عرصه گام نهاد و با تمام دانشگاه‌‌های سراسر کشور و مراکز علاقه‌مند به حوزه نیکوکاری همکاری می‌کند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای مطالعه مقاله‌های چاپ شده و اطلاع از نحوه ارسال و پذیرش مقالات به نشانی https://ecs.ui.ac.ir مراجعه فرمایند.