به گزارش روابط عمومی خیر ماندگار، غرفه این مرکز در نخستین روز از رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران که دوم مردادماه در مصلای امام خمینی(ره) تهران آغاز شد، مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. 

 بر اساس این گزارش، غرفه خیر ماندگار در نخستین روز رویداد میزبان نمایندگانی از بنیاد شهید و امور ایثارگران، استانداری خراسان رضوی، سازمان امور عشایری ایران و هیئتی بلندپایه از کشور لبنان بود. 

 همچنین در نخستین روز رویداد، به منظور هم‌افزایی، جلسه‌ای مشترک با نمایندگان بنیاد خیرین حوزه علمیه قم در محل غرفه خیر ماندگار برگزار شد و راه‌های برگزاری دوره آموزشی ویژه مؤسسات خیریه و سمن‌ها در استان قم، مورد بررسی قرار گرفت. 

 مهمان ویژه غرفه خیر ماندگار در روز نخست، دکتر علی مهرتاش، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه بود که با حضور در غرفه خیر ماندگار، ضمن آشنایی با فعالیت‌های این مجموعه، بر لزوم برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه موسسات خیریه و سمن‌ها و راه‌اندازی کلینیک مشاوره تخصصی امور خیر در کرمانشاه تأکید کرد. 

 یادآور می‌شود رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران تا چهارم مردادماه ادامه دارد و غرفه خیر ماندگار در بخش آموزش و مشاوره این رویداد، میزبان عموم مخاطبان است.