به گزارش روابط عمومی خیر ماندگار، غرفه خیر ماندگار در دومین روز از رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران نیز میزبان فعالان اجتماعی و فرهنگی و برخی از مسئولان و مدیران کشورمان بود.

 بر اساس این گزارش، دکتر میثم لطیفی (معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور)، احمد راستینه (نماینده مردم شریف شهر کرد در مجلس شورای اسلامی)، قاسم عزیززاده گرجی (فرماندار شهرستان بابل)، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا عادل (معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه) و حجت‌الاسلام والمسلمین علی دیانی(مدیرعامل بنیاد خیریه راهبری آلاء) از غرفه خیر ماندگار بازدید کردند. 

 همچنین نمایندگانی از مجموعه‌های مردم‌نهاد همچون انجمن بازی‌سازان انقلاب اسلامی، خیریه صنعت شوینده، گروه جهادی حُسنی و خیریه بشری قم با حضور در غرفه خیر ماندگار، به ایجاد تعامل و تبادل اطلاعات با این مرکز اقدام کردند. 

 سعید بابایی، مدیر دفتر کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور مهمان ویژه غرفه خیر ماندگار در روز دوم رویداد مدیریت ایران بود که در گفت‌وگو با مهدی توسلی، مدیر مرکز فرهنگ نیکوکاری خیر ماندگار و سایر نمایندگان این مجموعه به تشریح اهداف، برنامه‌ها و فرصت‌های همکاری پرداخت.  

  یادآور می‌شود رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران تا سه‌شنبه، چهارم مردادماه ادامه دارد و غرفه خیر ماندگار در بخش آموزش و مشاوره این رویداد، میزبان عموم مخاطبان است.