به گزارش روابط عمومی خیر ماندگار، گروه پژوهشی اطلس خیر ایران روزهای سه‌شنبه، یازدهم و چهارشنبه، دوازدهم مردادماه سال جاری از برخی از مهم‌ترین ظرفیت‌های نیکوکاری در استان زنجان بازدید کردند. 

 گروه پژوهشی اطلس خیر ایران در این سفر ضمن دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، از مؤسسه خیریه پرتو مهر یزدان، مؤسسه خیریه ترنم مهر باران، انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان، مؤسسه خیریه روزبه و مؤسسه خیریه شمیم اردیبهشت بازدید به عمل آوردند و از مدیران این مؤسسات در راستای تکمیل پروژه اطلس خیر ایران، مصاحبه علمی به عمل آوردند.

 همچنین دیدار و گفت‌وگو با مدیران کمیته‌های تخصصی «انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان زنجان»(مهرانه) که یکی از بزرگترین ظرفیت‌های نیکوکاری در این استان محسوب می‌شود، از دیگر برنامه‌های این سفر دوروزه بود و در این راستا با مدیران کمیته‌های شهرستانی، تبلیغات و مددکاری مهرانه مصاحبه علمی به عمل آمد.

 همچنین بازدید از حسینیه اعظم زنجان و ظرفیت‌های نیکوکاری در آن، همزمان با ایام سوگواری سالار شهیدان، امام حسین(ع) از دیگر دستاوردهای این سفر بود.

 گفتنی است گروه پژوهشی اطلس خیر ایران را در این سفر دوروزه، مجید ولی‌محمدی (مدیر سامانه جامع خیر ایران)، علیرضا اسکندری‌نژاد (مسئول اطلس خیر ایران)، امیرحسین محمودی (مسئول اجرایی سامانه جامع خیر ایران) و مجتبی اصغری (مسئول ارتباطات و روابط عمومی خیر ماندگار) تشکیل می‌دادند.

 یادآور می‌شود اطلس خیر ایران یکی از کلان‌پروژه‌های مجموعه خیر ماندگار است که می‌کوشد وضعیت نیکوکاری در ایران را همراه با تحلیل‌های کمّی و کیفی در اختیار مخاطبان قرار دهد. 

 علاقه‌مندان جهت آشنایی با اطلس خیر ایران می‌توانند به آدرس atlas.kheir.ir مراجعه فرمایند.