به گزارش روابط‌عمومی خیر ماندگار، آکادمی خیر ایران برای خردادماه 4 کارگاه آموزشی و یک جلسه مشاوره عمومی را ویژه مدیران و کارشناسان مؤسسات خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد و علاقه‌مندان به حوزه خیر و نیکوکاری در تقویم آموزشی خود قرار داده است.

مباحث و قوانین مالیاتی ویژه خیریه‌ها و سمن‌ها موضوع جلسه مشاوره عمومی خردادماه آکادمی خیر ایران است که روز دوشنبه 22 خردادماه با حضور مصطفی نظری برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش برندسازی برای تغییر با تسهیلگری مرتضی تسخیری، کاربرد هوش هیجانی و تفکر نقاد در مدیریت و رهبری در مؤسسات خیریه و سمن‌ها با تسهیلگری کیارش عباسی، کارآفرینی اجتماعی از نگاه مؤسسات خیریه و سمن‌ها با تسهیلگری سارا داریان و بازرس قانونی ویژه مؤسسات خیریه و سمن‌ها با تسهیلگری رضا درمان دیگر عناوین کارگاه‌های آکادمی خیر ایران در خردادماه است.

چهار کارگاه آموزشی خردادماه این آکادمی طی روزهای یکشنبه تا چهارشنبه مورخ 28 تا 31 خردادماه برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان جهت شرکت در جلسات و کارگاه‌های مذکور می‌توانند با شماره 09912069037 تماس حاصل نمایند و یا از طریق سایت آکادمی خیر ایران نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

گفتنی است آکادمی خیر ایران تاکنون موفق به ارائه قریب به 000/10 نفر/ساعت آموزش و حدود 100 نفر/ساعت خدمات مشاوره‌ای به فعالین اجتماعی، مدیران و کارشناسان مؤسسات خیریه و سمن‌های کشور شده و امید است از این مسیر در توانمندسازی بیشتر مؤسسات خیریه و سمن‌های کشور و افزایش راندمان و اثربخشی انجام امور خیر تأثیرگذار باشد.