به گزارش روابط عمومی خیر ماندگار، پانزدهمین دوره از سلسله‌نشست‌های «یک چای، یک تجربه» با حضور دکترسید احمد علوی عضو شورای شهر و رییس ستاد توان افزایی سازمان‌های مردم نهاد شورای اسلامی شهر تهران در سالن ستاد توان افزایی سازمان‌های مردم نهاد شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد.

مجرد مدیر مارکتینگ پلتفرم مومنت در این نشست با اشاره به اهداف مؤسسین و بنیان گزاران این پلتفرم گفت: اساس شکل‌گیری این پلتفرم بر پایه ثبت لحظه‌هاست لحظه شادی کسی که کمک را دریافت می‌کند، و لحظه شادی خیرین وقتی که نتیجه کمک‌های خود را می‌بینند و ما در مومنت خیرین را خالق این لحظات شاد می‌دانیم. مومنت تنها پلتفرم نیکوکاری بر بستر بلاکچین است که همه افراد با خلق لحظه و مشارکت در کمپین‌های نیکوکاری می‌توانند به‌راحتی خالق حال خوب باشند و لحظه اثر کمکتان را به‌صورت NFT دریافت کنند.

مجرد با بیان اینکه در مومنت هیچ‌گونه محدودیتی در موضوع و تعداد کمپین‌ها وجود ندارد افزود: در مدت زمانی که از آغاز به کار این پلتفرم گذشته است در موضوعات متفاوتی از جمله: تأمین لوازم‌تحریر کودکان کار، درمان، مسائل اجتماعی، حیوانات، محیط‌زیست و کارآفرینی کمپین‌های موفقی برگزار شده که به لطف خداوند و کمک خیرین به پایان رسیده‌اند.

در ادامه این جلسه سوگل ثابت فر مدیر پلتفرم مومنت با اشاره به نحوه هدف‌گذاری کمپین‌ها اذعان داشت: در بحث هدف‌گذاری رخداد با هم‌فکری و مشورت با مؤسسه خیریه بانی و مجری کمپین در کنار هدف اصلی، اهداف کوچک‌تر نیز تعریف می‌شود تا در صورت عدم تأمین مبالغ لازم برای برگزاری اصل رخداد بتوان حداقل قدم کوچکی در مسیر رسیدن به لحظه موردنظر برداشت که البته هم هدف اصلی و هم اهداف جانبی در همان ابتدا به اطلاع خیرین خواهد رسید تا با علم به کمپین ملحق شوند. 

سلسله‌نشست‌های «یک چای، یک تجربه» آکادمی خیر ایران تا پایان تیرماه روزهای دوشنبه در محل ستاد توان‌افزایی سمن‌ها به آدرس تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان خاقانی، پلاک 79جهت مهمان حضوری و به‌صورت آنلاین در وب‌سایت این آکادمی به آدرس www.AC.KHEIR.ir جهت استفاده مؤسسات خیریه و سمن‌های سراسر کشور برگزار می‌گردد.