بیست و چهارمین نشست از سلسله‌نشست‌های 《یک چای، یک تجربه 》آکادمی خیر ایران با حضور یونس شیراوند مدیرعامل مؤسسه خیریه امین آراسته، مدیران و کارکنان ارشد مؤسسات خیریه و سمن‌ها در روز دوشنبه سیزدهم شهریورماه در محل ستاد مهارت‌افزایی سمن‌ها برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی خیر ماندگار، شیراوند با بیان اینکه نام مؤسسه امین آراسته متشکل از نام بانیان این مؤسسه یعنی مرحوم حسین امین و همسر ایشان بانو آراسته بوده و باهدف حمایت تحصیلی از دانش‌آموزان و دانشجویان مستعد کم‌برخوردار در سطح کشور مشغول به فعالیت می باش و در جهت خدمت‌رسانی بهتر به جامعه هدف نمایندگی‌هایی در چند استان کشور یا احداث شده و یا در حال احداث می‌باشد.
مدیرعامل مؤسسه امین آراسته با تقدیر از آکادمی خیر ایران در برگزاری کارگاه‌های آموزشی افزود: مهم‌ترین عامل تأمین مالی پایدار رفتن به سمت کارآفرینی اجتماعی است که خوشبختانه با اطلاعاتی که دارم آکادمی خیر ایران با هوشیاری و زمان‌سنجی مناسب دوره‌ها و کارگاه‌های مرتبط با این موضوع را برگزار می‌کند .
وی تصمیم‌گیری‌های مسئولانه را عامل اصلی در رسیدن به هرم رشدی اختصاصی طراحی شده توسط کارشناسان این مؤسسه دانست و اجزای این هرم رشدی را این‌گونه بیان کرد: پذیرش بورسیه تحصیلی، حمایت معنوی و مادی، توانمندسازی با بخش‌های متفاوت طرح رویش که در نهایت به راس هرم یعنی اشتغال و استقلال فرد منجر خواهد شد.
شیراوند با بیان چالش‌های اساسی که گریبانگیر مؤسسات خیریه است اصلی‌ترین چالش مؤسسه امین آراسته و سایر مؤسساتی که در حوزه‌های مشابه با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند دستگاه آموزش کشور است .
سلسله‌نشست‌های مشاوره‌ای 《یک چای، یک تجربه 》در راستای طرح تابستانه آکادمی خیر ایران با شعار هر هفته آموزش، هر هفته مشاوره دوشنبه‌های هر هفته در محل ستاد توان‌افزایی سازی سمن‌های شورای اسلامی شهر تهران و در محل این ستاد برگزار می‌گردد، علاقه‌مندان جهت اطلاع بیشتر می‌توانند با شماره‌های 86096304-09912069037 تماس حاصل فرمایند و یا به وب‌سایت ac.kheir.ir مراجعه کنند.