گلاب مدیرعامل مهر و ماه گفت: ما در مهر و ماه بر این باوریم که با بر این باوریم که با آموزش و حرفه‌آموزی مادران و فعالیت‌های مددکاری اجتماعی می‌توانیم مسیر زندگی خانواده‌های بسیاری را در جهت مثبت تغییر دهیم.

به گزارش روابط‌عمومی خیر ماندگار،  سمانه گلاب مدیرعامل مؤسسه توانمندسازی زنان و کودکان مهر و ماه در سی و ششمین نشست از سلسله نشست‌های یک چای یک تجربه که به همت آکادمی خیر ایران در سالن جلسات خیر ماندگار برگزار شد، با اشاره به تاریخچه فعالیت این مؤسسه بیان داشت: مهر و ماه از سال 1391 در منطقه فرحزاد یکی از مناطق حاشیه‌ای و محروم کلان‌شهر تهران باهدف توان‌افزایی، بهبود زندگی زنان و کودکان و پاسخگویی به رفع برخی از آسیب‌های اجتماعی و تغییر شرایط زندگی ساکنان منطقه با مجوز از سازمان بهزیستی آغاز به فعالیت کرده است. 

وی افزود: ما در مهرو ماه ملزم به رعایت حقوق کودکان به‌ویژه کودکان کار و کودکان بازمانده از تحصیل هستیم و بر این باوریم که با آموزش و حرفه‌آموزی مادران و فعالیت‌های مددکاری اجتماعی می‌توان مسیر زندگی خانواده‌های بسیاری را در جهت مثبت تغییر داد. 

مدیرعامل مهر و ماه با بیان اینکه در حال حاضر 420 کودک و 400 خانواده تحت حمایت مهروماه هستند، بیان داشت: مؤسسه مهر و ماه در دو حوزه آموزش و توانمندسازی فعالیت می‌کند. در حوزه آموزش در زمینه برگزاری کلاس‌های سوادآموزی برای زنان، کلاس‌های آموزش رسمی برای کودکان بازمانده از تحصیل، دوره آموزشی پیش‌دبستانی و برگزاری دوره‌های مهارت‌های زندگی برای زنان و کودکان فعالیت می‌کند، و در حوزه توانمندسازی مبادرت به برگزاری کلاس‌های حرفه‌آموزی و آموزش صنایع خانگی برای زنان سرپرست خانواده در منطقه فرحزاد می‌ورزد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در نشست‌های آتی آکادمی خیر ایران با شماره‌های 86096304-09912069037 تماس حاصل فرمایند.