به گزارش روابط عمومی خیر ماندگار، کارگاه «مباحث مرتبط با قوانین مؤسسات خیریه و سمن‌ها» ویژه مؤسسات خیریه و سمن‌ها، چهارشنبه یکم و شنبه چهارم تیرماه به همت آکادمی خیر ایران(وابسته به بنیاد خیریه راهبری آلاء) برگزار شد. 

در این کارگاه که 20 نفر از فعالان و نمایندگان مؤسسات خیریه و سمن‌‌ها برای حضور در آن ثبت نام به عمل آورده‌ بودند، «مصطفی نظری»، مدرس و فعال باسابقه خیریه به ارائه مهم‌ترین نکات در زمینه مباحث مرتبط با قوانین مؤسسات خیریه و سمن‌ها پرداخت. در این کارگاه همچنین حاضران به طرح سؤالات خود و گفت‌وگو با مدرس کارگاه پرداختند. 

گفتنی است دوره آموزشی جدید آکادمی خیر ایران که با استقبال خوبی از سوی فعالان خیریه مواجه شده، از اول تیرماه سال جاری آغاز یافته است و تا پایان این ماه ادامه می‌یابد. مواردی همچون: مباحث و قوانین مالیاتی، روش جذب و تأمین منابع مالی، برندینگ، مارکتینگ وکاربردهای فضای مجازی، راهبری نیروهای داوطلب، طراحی سایت و کاربرد اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی، روابط عمومی و نقش آن در پیشبرد اهداف مؤسسات خیریه و سمن‌ها محورهای اصلی این دوره را تشکیل می‌دهند.

عموم علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام موردی یا کلی در کارگاه‌های آموزشی و کلاس‌های مشاوره عمومی که با ظرفیت محدود برگزار می‌شوند، می‌توانند به سایت آکادمی خیر ایران به آدرس www.ac.kheir.ir مراجعه و یا با شماره 09912069037تماس حاصل نمایند.