به گزارش روابط عمومی خیر ماندگار، ثبت‌نام نخستین دوره آموزشی و کاربردی ارتقای مهارت‌های سازمانی، ویژه همکاران(مرکز خیر ماندگار و سایر مراکز تابعه بنیاد آلاء) آغاز شد.

 در این دوره مجازی که مردادماه سال جاری به همت آکادمی خیر ایران و با همکاری واحد ارتباطات و روابط عمومی خیر ماندگار برگزار می‌شود، کارگاه‌های word  و Excel کاربردی با تدریس دکتر حمید حاجی‌ابراهیم، کارگاه آموزش ساماندهی محیط کار(5s) با تدریس دکتر مریم صحافی و کارگاه آشنایی با SEO با تدریس مهندس سعید رهبری برنامه‌ریزی شده است. 

 از مزیت‌های این دوره، برگزاری مجازی آن است؛ به نحوی که همکاران در روزهای مقرر از ساعت 11 الی 12 ظهر از طریق لینکی در اختیارشان قرار می‌گیرد، در محل استقرار کاری خود به کارگاه آموزشی متصل می‌شوند. همچنین برای حاضران در هر یک از کارگاه‌های این دوره آموزشی، گواهی حضور صادر می‌شود. 

 همکاران گرامی خیر ماندگار تا پایان تیرماه فرصت دارند جهت ثبت‌نام به واحد ارتباطات و روابط عمومی خیر ماندگار با شماره تماس 09373247535 تماس حاصل نمایند.   

 یادآور می‌شود با موافقت مدیریت منابع انسانی بنیاد، علاوه بر همکاران خیر ماندگار، هر یک از همکاران سایر مراکز تابعه بنیاد خیریه راهبری آلاء نیز در صورت تأیید مدیر مربوطه‌شان می‌توانند به شکل رایگان در این دوره ثبت‌نام فرمایند.