محمد طاهانژاد مسئول آکادمی خیر ایران در همایش معاونین و کارشناسان مشارکت‌های اجتماعی استانداری سراسر کشور که در اردوگاه امام علی (ع) کمیته امداد در استان البرز برگزار شد، اهداف و فعالیت‌های این آکادمی را تشریح کرد.

به گزارش روابط‌عمومی خیر ماندگار، همایش معاونین و کارشناسان مشارکت‌های اجتماعی استانداری سراسر کشور دوشنبه اول آبان‌ماه، با حضور چهره‌هایی همچون محسن ولیئی معاون مشارکت‌های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور، محمدجواد کاظمینی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استان البرز، رضا البرزی مدیرکل کمیته امداد استان البرز، محمد نصراللهی الموتی نماینده تشکل‌های ملی و منطقه‌ای و محمد طاهانژاد مسئول آکادمی خیر ایران و باهدف بررسی مسائل مربوط به انتخابات تشکل‌ها در محل اردوگاه امام علی (ع) کمیته امداد در استان البرز برگزار شد.

طاهانژاد در این جلسه ضمن معرفی بنیاد خیریه راهبری آلاء و آکادمی خیر ایران اظهار کرد: آکادمی خیر ایران در سال‌های اخیر تلاش کرده است تا در راستای پرورش سرمایه‌های انسانی متخصص برای امور خیر و نیکوکاری، آموزش مهارت‌های تخصصی  به کارکنان و مدیران مؤسسات نیکوکاری و سمن‌ها گام بردارد.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی در استان‌های مختلف کشور افزود: آکادمی خیر ایران به‌منظور عدالت آموزشی اقدام به طراحی و اجرای کارگاه‌های مختلف آموزشی در استان‌ها کشور کرده است و در همین راستا تا کنون این دوره‌ها در استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، قم، اراک و... برگزار شده است و برنامه‌ریزی برای برگزاری دوره‌های آموزشی در دیگر استان‌های کشور نیز در دست اقدام است.

گفتنی است در این همایش محسن ولیئی معاون مشارکت‌های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور، محمدجواد کاظمینی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استان البرز، رضا البرزی مدیرکل کمیته امداد استان البرز و محمد نصراللهی الموتی نماینده تشکل‌های ملی و منطقه‌ای به ایراد سخنرانی پرداختند.