به گزارش روابط‌عمومی خیر ماندگار، هفدهمین اپیزود پادکست نیک آوا با عنوان «شیخ مردم» با موضوع مروری بر زندگانی حجت‌الاسلام شیخ مهدی مظاهری (ره) در 27 دقیقه منتشر شد.

این پادکست به مناسبت فرارسیدن بیست و یکم دی‌ماه چهارمین سالگرد ارتحال مرحوم حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج شیخ مهدی مظاهری که از جمله مناجات‌خوانان محبوب و مردمی اصفهان بود، منتشر شده است.

حجت‌الاسلام حاج شیخ مهدی مظاهری یکی از چهره‌های بسیار محبوب و دوست‌داشتنی و پرنفوذ در بین مردم اصفهان بود و به جهت همین محبوبیت و جایگاه اجتماعی بنیان‌گذار بسیاری از مؤسسات خیریه و نیکوکاری در اصفهان و سراسر کشور بود.

پس از رحلت حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج شیخ مهدی مظاهری اولین چهره ماندگار تبلیغ اصفهان بسیاری از شخصیت‌های ارشد حکومتی و نظام با صدور پیام‌های درگذشت این روحانی خدمتگزار و واعظ شهیر را تسلیت گفتند.

حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مقام معظم رهبری نیز با صدور پیام تسلیت، «زمزمهٔ معنویِ دعا و نیایش مرحوم مظاهری را در شب‌های جمعه و سحرهای ماه مبارک رمضان طی سال‌های طولانی را در شمار یادگارهای معنوی شهر عزیز اصفهان عنوان کردند».

انسیه افغان پژوهش و گردآوری متن این پادکست را بر عهده داشته و کاور آن را مهدی شاهپوری، تدوین را سارا ذاکری و پاشا یثربی نیز موسیقی آن را نواخته است. 

گویندگی پادکست هفدهم را نیز انسیه افغان و مجید غلامی انجام داده‌اند.  

این داستان را می‌توانید از اینجا یا در شبکه‌های اجتماعی نیک‌آوا به شناسه nikavapodcast بشنوید.