انیمیشن «چتر» از تولیدات استودیو نیک‌سو به فستیوال فیلم Lift-Off Filmmaker Sessions راه پیدا کرد. این اولین حضور بین‌المللی «چتر» است.

به گزارش روابط‌عمومی خیر ماندگار، انیمیشن «چتر» به کارگردانی سید صادق حسینی از تولیدات استودیو نیک‌سو در نخستین حضور بین‌المللی خود به فستیوال فیلم Lift-Off Filmmaker Sessions راه پیدا کرد. 

فیلم‌های منتخب در این رویداد ابتدا به‌صورت آنلاین نمایش داده خواهند شد و سپس دور آخر جشنواره در بریتانیا و هالیوود برگزار خواهد شد. Lift-Off Filmmaker Sessions در تلاش است تا مخاطبان تازه‌ای برای فیلم‌های مستقل فراهم آورد و به‌این‌ترتیب فضای تازه‌ای برای فیلم‌سازان شایسته و آثارشان ایجاد کند.

انیمیشن چتر از ۱۵ ژانویه سال ۲۰۲۴ (۲۵ دی‌ماه ۱۴۰۲) به مدت دو هفته در بستر vimeo به‌صورت آنلاین اکران خواهد شد و مخاطبان امکان تماشا و رأی‌دادن به آن را خواهند داشت.

این رویداد وابسته به Pinewood Studiosاست و شامل مجموعه‌ای از جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها و رویداد‌های شبکه‌ای است که توسط یک پلتفرم جهانی پشتیبانی می‌شود. از میان برگزیدگان فصل قبلی استودیو پایین‌وود افرادی حضور دارند که جایزه اسکار را نیز دریافت کرده‌اند.

پیش‌ازاین «چتر» در سیزدهمین جشنواره فیلم کوتاه صدثانیه‌ای به‌عنوان انیمیشن برگزیده انتخاب شده است. 

شما عزیزان می‌توانید انیمیشن چتر را از اینجابه صورت آنلاین تماشا و در روند رأی‌گیری این رویداد شرکت کنید.