آکادمی خیر ایران در بهمن‌ماه 4 کارگاه آموزشی و مشاوره‌ای و 5 نشست «یک چای‌، یک تجربه» را برنامه‌ریزی کرده است. از بازاریابی محتوایی تا مبارزه با پولشویی در عناوین کارگاه‌های آموزشی این مرکز به چشم می‌خورد.

به گزارش روابط‌عمومی خیر ماندگار، روزهای شنبه و دوشنبه تقویم رویدادهای آکادمی خیر ایران، همچون ماه‌های گذشته به ترتیب به کارگاه‌های آموزشی و سلسله‌نشست‌های یک چای‌، یک تجربه اختصاص دارد. 

بر اساس این گزارش عناوین کارگاه‌های آموزشی و مشاوره‌ای آکادمی خیر ایران که در روزهای شنبه از ساعت 15 تا 18 برگزار می‌شوند، به این شرح است:

7 بهمن، جلسه مشاوره عمومی در مورد «بازاریابی محتوایی» با حضور دکتر محسن قلی‌زاده کیسمی

14 بهمن، کارگاه «طراحی خدمات اجتماعی» با تدریس مهسا ایمانی

21 بهمن، کارگاه «ژورنالیسم برای خیریه‌ها و سمن‌ها» با تدریس مجتبی اصغری 

28 بهمن، «مبارزه با پولشویی و تامین مالی» با تدریس دکتر رضا مخدومی  

همچنین نشست‌های «یک چای‌، یک تجربه» در بهمن‌ماه، همانند گذشته روزهای دوشنبه‌ها از ساعت 15 تا 16:30 برگزار خواهند شد.

آکادمی خیر ماندگار در این ماه 2 بهمن میزبان علی شمسی‌نیا موسس و مدیرعامل موسسه خیریه ثامن‌الحجج (ع) کرمان، 9 بهمن میزبان دکتر شکوه علیزاده مقدم مدیرعامل موسسه تاک (تربیت انسان کارآمد)، 16 بهمن میزبان دکتر فاطمه بهرام‌آبادیان مدیرعامل موسسه پیام‌آوران همیاری (چترا)، 23 بهمن میزبان سعید شاکری فرد مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره موسسه خیریه همیاری مبتلایان به سرطان مهیار و 30 بهمن میزبان دکتر رضا درمان مدیر عامل موسسه ابتکار و توسعه نوید خواهد بود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاع از نحوه شرکت و همچنین ثبت‌نام در کارگاه‌ها می‌توانند با شماره‌های  02186096304  و یا 09912069037 تماس بگیرند.