دهمین شماره فصلنامه آوای خیر ماندگار (فصلنامه اختصاصی مطالعات و مدیریت امر خیر) ‌به همت مرکز فرهنگ نیکوکاری خیر ماندگار منتشر شد. پرونده ویژه این شماره از فصلنامه به نیکوکاری و فناوری اختصاص دارد.

به گزارش روابط‌عمومی خیر ماندگار، دهمین شماره فصلنامه آوای خیر ماندگار (فصلنامه اختصاصی مطالعات و مدیریت امر خیر) ‌ ویژه فصل تابستان و پاییز 1402 به همت مرکز فرهنگ نیکوکاری خیر ماندگار منتشر شد.

پرونده ویژه این شماره از فصلنامه به نیکوکاری و فناوری اختصاص دارد و برخی از عناوین آن عبارت‌اند از «مزایای فناوری‌های مالی در جذب سرمایه و کمک مالی»، ‌ «آشنایی با اولین خیریه فعال دنیا در رمز ارز»، «اگر یک استارت‌آپ ناتوان را نکشید در واقع به خودتان خیانت کرده‌اید» و «فرهنگ نیکوکاری آنلاین درحال‌توسعه است».

مطالب دهمین شماره فصلنامه آوای خیر ماندگار  در شش بخش پرونده ویژه، گزارش، مدیریت و حکمرانی، فرهنگی هنری و ادبی، آزاد و بخش خبری تقسیم‌بندی شده است.

علاقه‌مندان جهت تهیه نسخه فیزیکی این فصلنامه می‌توانند به سایت آوای خیر ماندگار و برای تهیه نسخه الکترونیک فصلنامه به پلتفرم طاقچه مراجعه فرمایند.

گفتنی است فصلنامه آوای خیر ماندگار به صاحب‌امتیازی بنیاد خیریه راهبری آلاء و مدیرمسئولى حجت‌الاسلام‌والمسلمین على ملانوری در 232 صفحه منتشر و در دسترس عموم قرار گرفته است. دکتر سیدحسین سیدی سردبیر، و مهدی توسلی جانشین سردبیر، مهشید رضایی دبیر تحریریه نشریه هستند. همچنین عاطفه قنبری طراح جلد و محمد رحیم‌نواز طراحی صفحات این فصلنامه را عهده‌دارند.