هاشم‌زاده مسئول واحد ارتباطات و جذب مشارکت‌های خیر ماندگار در سفری یک‌روزه به استان بوشهر با جمعی از مسئولان استانی و مدیران مؤسسات و سمن‌های شهر بوشهر دیدار و در خصوص همکاری‌های مشترک گفت‌وگو کرد.

به گزارش ارتباطات و جذب مشارکت‌های خیر ماندگار،  در حاشیه برگزاری رویداد یک‌روزه طرح ملی «ارتقای مهارت و هم‌افزایی مؤسسات خیریه و سمن‌ها» در بوشهر، محمد هاشم‌زاده مسئول واحد ارتباطات و جذب مشارکت‌های خیر ماندگار با جمعی از مسئولان استانی و مدیران مؤسسات و سمن‌های شهر بوشهر دیدار و در خصوص همکاری‌های مشترک گفت‌وگو کرد.
در این سفر استانی هاشم‌زاده ضمن دیدار و گفت‌وگو با غلامحسين كروبي، مدير مؤسسه خيريه و عام‌المنفعه دارالاكرام شعبه استان بوشهر، سرو گل بازياري مدیرعامل انجمن حمايت از بيماران سرطاني جوانه سبز بوشهر، نرگس فقيه مديرعامل خيريه شهربانو (فعال در حوزه محیط زیست) و خانم پور تنگستاني مدیر انجمن حمايت آيين و سنن بوشهر، به تشریح برنامه‌ها و اهداف خیر ماندگار و بنیاد آلاء پرداخت و بر لزوم هم‌افزایی و تعامل خیریه‌ها و سمن‌ها با یکدیگر تأکید کرد.
همچنین بازدید از  ساختمان مركز پيشگيري و تشخيص زودهنگام سرطان بوشهر متعلق به انجمن حمايت از بيماران سرطاني جوانه سبز بوشهر و طرح درخت‌کاری نارنجستان شهربانو واقع در پارك قوام بوشهر از جمله دیگر برنامه‌های این سفر استانی بود.
هاشم‌زاده همچنین در حاشیه برگزاری رویداد یک‌روزه طرح ملی «ارتقای مهارت و هم‌افزایی مؤسسات خیریه و سمن‌ها» با معاون اجتماعی استانداری بوشهر و معاون جوانان اداره ورزش و جوانان استان بوشهر در خصوص عقد تفاهم‌نامه همكاري مشترك مذاکره کرد.
لازم به ذکر است که در این سفر استانی مقدمات اجرای پروژه سیمای نیکوکاری شهر بوشهر با جمعی از خیرین و مدیران مؤسسات خیریه بوشهر بررسی که در آینده نزدیک با عقد تفاهم‌نامه همکاری مشترک جزئیات آن منتشر خواهد شد.