به گزارش روابط عمومی خیر ماندگار، نشست رونمایی از پیمایش ملی گرایش مردم ایران به نیکوکاری، روز شنبه 13 اسفندماه از ساعت 11 الی 12:30 در محل مرکز خیر ماندگار برگزار می‌شود.

در این مراسم، دکتر محسن ولیئی، معاون مشارکت‌های اجتماعی وزارت کشور، دکتر محمدرضا اخضریان کاشانی، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، حجت‌الاسلام علی ملانوری، مدیر مرکز خیر ماندگار، دکتر یونس نوربخش، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و دکتر حسن رضایی بحرآباد، پژوهشگر جامعه‌شناسی و مدیر اجرایی پیمایش به ایراد سخن می‌پردازند.

بر اساس این گزارش، این پیمایش نخستین پیمایش مختص نیکوکاری طی چهاردهه اخیر است که داده‌هایی متقن و دارای قابلیت تعمیم از وضعیت محیط خیرخواهی در کشور در اختیار سیاستگذاران، پژوهشگران و کنشگران عرصه خیر قرار می‌دهد. 

گفتنی است این پیمایش با همت اطلس خیر ایران (وابسته به مرکز خیر ماندگار) و مشارکت جمعی از اساتید دانشگاه و فعالان برجسته عرصه خیر طراحی شد و مجری آن، دانشگاه فردوسی مشهد بوده است.  

علاقه‌مندان جهت حضور در این نشست می‌توانند تا روز شنبه 13 اسفندماه، نام و کد ملی خود را به شماره تماس 09909204729 ارسال کنند.