به گزارش روابط عمومی خیر ماندگار، هفتمین شماره فصلنامه آوای خیر ماندگار ویژه بهار و تابستان ۱۴۰۱ با پرونده ویژه «فرهنگ نیکوکاری» به همت مرکز فرهنگ نیکوکاری منتشر شد.

«نیکوکاری و انگاره‌های فرهنگی آن در جامعه ایرانی» به قلم محسن فداکار، «خیر فرهنگی یا فرهنگ خیر» به قلم مجتبی میرطهماسبی، «آسیب‌شناسی مراکز خیریه نیکوکاری» به روایت مهدی امامی‌راد، «هیچ برنامه مدونی برای خروج از محرومیت‌ها وجود ندارد» به قلم رضا علیقلیان و «سامان نابسامانی‌های اجتماعی با تیم سیمرغ» به قلم رامین شاهی برخی از عنواین این شماره از فصلنامه آوای خیر ماندگار است.

همچنین در این شماره از فصلنامه آوای خیر ماندگار با دکتر نعمت الله فاضلی، دکتر سید مجید امامی دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور، دکتر مجتبی حیدری مدیر آژانس عکس مستند سو و دکتر اشکان تقی‌پور در موضوعات مختلف فرهنگ نیکوکاری گفت‌وگو شده است.

علاقه‌مندان جهت تهیه نسخه فیزیکی این فصلنامه می‌توانند به سایت آوای خیر ماندگار و برای تهیه نسخه الکترونیک فصلنامه به پلتفرم طاقچه مراجعه فرمایند.

گفتنی است فصلنامه آوای خیر ماندگار به صاحب‌امتیازی دکتر محمدصالح طیب‌نیا و مدیرمسئولى حجت‌الاسلام‌والمسلمین على ملانوری در ۱۲۴ صفحه منتشر و در دسترس عموم قرار گرفته است. دکتر سیدحسین سیدی، سردبیر و مرتضی رحیم‌نواز دبیر تحریریه نشریه هستند. همچنین ندا مهیار و حسین شیری، مدیریت اجرایی و محمد رحیم‌نواز، مدیریت هنری این فصلنامه را عهده‌دارند.