به گزارش روابط عمومی خیر ماندگار، آیین افتتاحیه نخستین دوره “مهارت‌افزایی، توانمندسازی و هم‌افزایی فعالان عرصه نیکوکاری در استان قم” چهارشنبه ۹ شهریور 1401 از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۱ در سالن اجلاس موسسه بین‌المللی المرتضی(ع) برگزار می‌شود.

 در این مراسم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی شعبانزاده، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین فخر روحانی، مدیرعامل بنیاد خیرین حوزه‌های علمیه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی دیانی، مدیرعامل بنیاد خیریه راهبری آلاء و جمعی از مسئولان فرهنگی و اجتماعی استان قم به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

 در ادامه این مراسم، از ساعت ۱۱ الی ۱۲:۳۰ نشست تخصصی با موضوع “چالش‌های خیریه در استان قم” و با حضور جمعی از فعالان نیکوکاری این استان، برگزار می‌شود.

 گفتنی است در نخستین دوره “مهارت‌افزایی، توانمندسازی و هم‌افزایی فعالان عرصه نیکوکاری در استان قم” که به همت آکادمی خیر ایران در مرکز خیر ماندگار (وابسته به بنیاد خیریه راهبری آلاء) و با مشارکت بنیاد خیرین حوزه‌های علمیه اجرایی می‌شود، سه کارگاه حضوری و شش کارگاه مجازی برنامه‌ریزی شده است.


 عموم علاقه‌مندان جهت کسب اطلاع و ثبت‌نام در این دوره می‌توانند به وبگاه ac.kheir.ir مراجعه کرده و یا با شماره تماس 09912069037 در ساعات اداری تماس حاصل فرمایند.