به گزارش روابط‌عمومی خیر ماندگار، چهاردهمین نشست از سلسله‌نشست‌های تخصصی «یک چای - یک تجربه» به همت واحد مشاوره آکادمی خیر ایران در روز بیستم اردیبهشت‌ماه با حضور نبی‌الله عشقی‌ثانی مدیرعامل شبکه ملی خیریه‌های حامی ایتام و جمعی از فعالان مؤسسات خیریه و عرصه نیکوکاری در سالن جلسات خیر ماندگار برگزار شد.

عشقی‌ثانی مدیرعامل شبکه ملی خیریه‌های حامی ایتام ضمن اشاره به چگونگی و اهداف ایجاد شبکه ملی خیریه‌های حامی ایتام به بیان تجربیات خود در این حوزه پرداخت.

وی افزود:  شبکه ملی خیریه‌های حامی ایتام سال 1396 فعالیت خود را آغاز تا به امروز بیش از ۸۰ خیریه فعال در حوزه ایتام از سراسر کشور به عضویت این شبکه درآمده‌اند.

عشق‌ثانی در ادامه به بیان تجربیات خود در حوزه فعالیت خیریه‌های حامی ایتام پرداخت و چالش‌ها، معضلات و راهکارهای فعالیت اثربخش‌تر در این حوزه را تشریح کرد.

در ادامه این نشست حاضران به طرح سؤالات خود در خصوص فعالیت‌های این مجموعه پرداختند.

سلسله‌نشست‌های یک چای - یک تجربه از نوآوری‌های واحد مشاوره آکادمی خیر ایران است که در دوران اپیدمی کرونا در بستر فضای مجازی و با نام «یک لایو - یک تجربه» برگزار می‌شد.

عموم علاقه‌مندان برای بهره‌مندی از خدمات واحد مشاوره آکادمی خیر ایران می‌­توانند به وبگاه ac.kheir.ir قسمت «مرکز مشاوره» مراجعه کرده و یا از طریق شماره 09912069037 با کارشناسان این مرکز در ارتباط باشند.